www.odyluin.tr.cx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

( +18 ) Kabir Azabı

4 posters

( +18 ) Kabir Azabı Empty ( +18 ) Kabir Azabı

Mesaj tarafından 0dy Perş. Haz. 05, 2008 1:38 am

Öncelikle dostlarım , asagıya kopyaladıgım şeyleri internette gezinirken buldum ve tüylerimi diken diken etti. Belki bu konuyu okuduktan sonra ''böyle şeylere inanmayın , ne saçma , olurmu ya hiç , ibo ugrastıgın işlere bak'' diyebilirsiniz ama benimde böyle düşünen arkadaşlardan ricam , ben kabir azabına / hayatına ve ölümden sonra hayat'a inanan birisi olarak , eger böyle düşünen arkadaşlar olursa , işi dalgaya vurmamalarını rica edicem. Kuran-ı Kerim'de de belirtilen bir husustur ,çok defa benzeri hadiseler okudum. Şöyleki ;

Fotoĝrafta Ommanın devlet hastanesinde ölen 18 yaşındaki gencin resmi. Gencin cesedi gömüldükten üç saat sonra babasının talebi üzerine kabirden geri çıkarılmıştı. Hastanede vefat eden genç aynı gün hoca tarafından yıkanmış, cenaze kılınıp defnedilmişti. Görgü tanıkların, akrabaların ve doktorların ifadelerine göre genç siyah saçlı, hiç bir yerinde kırık, dövülme veya işkence yeri olmadıĝı şekilde defnedilldiĝini ifade ediyorlar. Fakat gömüldükten üç saat sonra babası doktorların oĝlunun ölüme sebep olan dianoza şüphe eder ve oĝlunun kabirden çıkartılıp otopsi yapılmasına talep etmişti.

Üç saat önce defnedilen genç çıkarıldıktan sonra, onu gören aile fertleri ve tüm akrabaları şok olmuşlar. Çünkü kabire koydukları genç idi, fakat üç saat sonra önlerinde yatan saçları bem-beyaz olan, sanki çok ihtiyar bir insanın cesedi idi. Saçları beyaz, bütün bedenine inanılmaz seviyede işkence ve azab vermenin izleri bulunuyordu. Ellerin, kolların ve ayakların kemikleri kırık vaziyette. Kaburga kemikleri kırık ve bedenin içeresine inanılmaz bir şiddetle basık durumdaydılar. Bütün bedeni ve yüzü yekpare bir morluk hale gelmişti. Kurtuluşu artık ummayan ve sonsuz acıya mazhar olduĝu açık gözlerinden ve kurumuş kandan gencin inanılmaz bir işkenceye tutulduĝunu gösteriyor

Ölen gencin akrabaları İslam âlimlere yöneldiler. Onlar da durumu öĝrendikten sonra, hepsi dilbirliĝi ile Kabir azabının ibretli bir örneĝin olduĝunu ifade ettiler ;

( +18 ) Kabir Azabı Ads305zmf1um2

( +18 ) Kabir Azabı Iiiiiiiiiico9ok9
( +18 ) Kabir Azabı Iiiiiiimw2uq2
( +18 ) Kabir Azabı Iiiiiom7mo0
( +18 ) Kabir Azabı Iiiiit8qy8

0dy
0dy
Kurucu Admin ~ Founder
Kurucu Admin ~ Founder

http://odyluin.niceboard.net

( +18 ) Kabir Azabı Empty Geri: ( +18 ) Kabir Azabı

Mesaj tarafından anL Perş. Haz. 05, 2008 9:26 am

Abi dehşet verici bişey orası kesin.. içim ürpererek okudum ve resimlere baktım.. fakat benim bildiğim ; azabı gören ruh değilmidir ? neden bedene işkence edilsin ? Parçalanarak ölen bir canlı bomba , işlediği bu büyük günaha ramen bir bedeni olmadığı için kabir azabından muafmıdır ?

valla bu başlığa girdikten sonra sağdaki çubuğu aşağı çekip ilk kısımdaki o resimleri atlarım bundan sonra ben Shocked

anL
VIP Admin ~ Developer
VIP Admin ~ Developer

Mesaj tarafından BuBu Perş. Haz. 05, 2008 10:36 am

beden de azap görüyor diye biliyorum.ruh da görüyor.
hatta şehitlerin bedenleri hiç çürümez kanları hiç kurumazmış..

canlı bomba nın vucudu parcalansa bile her bi parçası görüyordur azap.tabi herşeyi Allah daha ii bilir ama ben böyle biliyorum..Allah adildir herkese hakettiği verir parçalansa da parçalanmasa da..
BuBu
BuBu
Pink Admin ~ Owner
Pink Admin ~ Owner

http://odyluin.niceboard.net/

Mesaj tarafından aMeYt Perş. Haz. 05, 2008 10:58 am

maille geldiğinde okumuştum hakkaten okuyunca insan pek bi mahsunlaşıyo ister istemez...
aMeYt
aMeYt
Atılımlı